Czym zajmuje się doradca Avon?

Trudno znaleźć osobę, która nie znałaby kosmetyków marki Avon. Jednak z czym kojarzy się sprzedaż tych produktów? Głównie z bieganiem z katalogiem i namawianiem innych na kupno danego produktu. Nic bardziej mylnego. Kim jest więc doradca Avon i dlaczego warto nim zostać?

Praca w Avon – dlaczego warto?

Praca konsultantki Avon otwiera mnóstwo nowych możliwości. To nie tylko spełnienie marzeń o pracy w branży beauty. Doradca Avon w Turku nie tylko pozyskuje klientów i sprzedaje kosmetyki. To droga do zostania liderem sprzedaży. Praca pozwala na zasilenie domowego budżetu. Dostanie się do grona konsultantek nie jest trudne, wystarczy założyć konto, by zamawiać produkty. Wytrwałość w dążeniu do celu, może sprawić, że dodatkowa praca konsultantki stanie się głównym sposobem zarabiania na życie. Jeśli ktoś chce dorobić, to praca nie jest wymagająca. Polega na polecaniu innym produktów. Jednak chcąc zbudować na tym swój biznes i główne dochody, praca wymaga pracy nad sobą. To daje możliwości rozwoju, poznawania nowych osób i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Niezależność finansowa pozwala pracować na własnych zasadach. Można pracować gdzie się chce, ile się chce i o której się chce. Konsultantką  można zostać, niezależnie od wykształcenia czy doświadczenia zawodowego.

Na czym polega praca doradcy Avon?

Praca w Avon to polecanie produktów z katalogu, a także budowanie zespołu. Oczywiście nikt nie zostaje sam. Każdy chcąc rozwijać swój biznes musi mieć swojego opiekuna. Jest nim na przykład Lider Sprzedaży Avon Iwona Dolińska. Pomoże na krok po kroku wejść w biznes i pokaże jak pozyskiwać aktywne konsultantki. Lider marki Avon zajmuje się także promowaniem marki podczas różnych akcji. To idealna praca dla osób, które cenią sobie elastyczne godziny pracy. Dlatego wiele mam z małymi dziećmi z chęcią wybiera ten sposób zarobku.  Jako lider samodzielnie organizujesz sobie czas z pracy, możesz łączyć ją z działalnością pełnoetatową lub traktować jako zajęcie dodatkowe. Wszystko zależy od naszej wizji pracy. Warto na początku określić cel, do którego będzie się dążyło.

redakcja serwisu

Dodaj komentarz

Back to top