Czym różni się mycie detailingowe od zwykłego mycia auta?

Wiele osób zastanawia się, jaka właściwie jest różnica między usługą mycie detailingowe, a mycie tradycyjne. Różnice jednak widoczne są już na pierwszy rzut oka. Jakie są ich przykłady? Fachowcy wyjaśniają.

​​Mycie detailingowe – czym się wyróżnia?

Mycie detailingowe w Krakowie od zwykłego wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest o wiele dokładniejsze oraz bezpieczniejsze na przykład dla skórzanej tapicerki samochodu. Fachowcy, którzy się tym zajmują, są wyposażeni w specjalny do tego sprzęt oraz środki.

Takim myciem zajmuje się na przykład Automeritum Detailing. Klienci, którzy się tam zgłaszają, mogą liczyć na profesjonalną obsługę, która skupia się na SPA dla auta. To nic innego jak szereg różnych usług pielęgnacyjnych, których celem jest zachowanie jak największej czystości.

Detailing to również pielęgnacja zewnętrznej powierzchni samochodu. Mowa tutaj głównie o felgach oraz szybach, które są czyszczone tak, aby można było zyskać jak najlepszy efekt dla swojego samochodu. Jest to bardzo ważne dla każdego, kto chce jeździć zadbanym pojazdem.

Mycie detailingowe – dla kogo jest?

Takie mycie dedykowane jest głównie osobom, które lubią czystość auta. Zazwyczaj jest to spowodowane tym, że są oni miłośnikami motoryzacji i samochód traktują jak swoją wizytówkę. Wtedy detailing będzie najlepszym rozwiązaniem na perfekcyjną czystość.

Mycie detailingowe będzie również polecane wszystkim osobom, które chcą uniknąć uszkodzeń swojego auta. Mogą to być rysy oraz przebarwienia, które wynikają z niewłaściwego zastosowania środków czyszczących. Ekipa fachowców zajmie się tym, jak należy.

Z pewnością usługa ta spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wystarczy udać się do sprawdzonego salonu oraz poprosić fachowców o odświeżenie wnętrza auta. Warto skorzystać z gotowego pakietu SPA, który obejmuje również zewnętrzny wygląd pojazdu.

Mycie detailingowe jest o wiele dokładniejsze orz bezpieczniejsze dla samego pojazdu.

redakcja serwisu

Dodaj komentarz

Back to top