Koncentrator tlenu na wynajem – czy to się opłaca?

Koncentratory tlenu do tlenoterapii to urządzenia, które przeznaczone są głównie dla osób cierpiących na ciężką niewydolność układu oddechowego. Urządzenia te są bardzo kosztowne, zwłaszcza te bardziej specjalistyczne. Dlatego w wielu przypadkach, znacznie bardziej opłacalne jest ich wypożyczenie. Kiedy warto zdecydować się na taką ofertę? Podpowiadamy.

Kiedy potrzebne są koncentratory tlenu do tlenoterapii?

Koncentrator tlenu w Łodzi na wynajem dostępny jest dla osób zmagających się z poważnymi dolegliwościami ze strony układu oddechowego. Zazwyczaj tlenoterapia przy użyciu takiego urządzenia jest nieocenioną pomocą dla pacjentów zmagających się z ciężkim przebiegiem koronawirusa. Niekiedy dochodzi do sytuacji, w której osoba czuje się lepiej i opuszcza szpital, ale problemy z oddychaniem nadal mogą utrudniać normalne funkcjonowanie.

Koncentratory tlenu okazują się także niezbędne dla osób starszych, które wraz z wiekiem mogą mieć problemy z prawidłową wydolnością organizmu. Przyczyna problemów może wynikać z przebytych w przeszłości chorób. Lekarz lub inny specjalista może w takim przypadku zalecić korzystanie z urządzeń do tlenoterapii.

Czy opłaca się wypożyczyć koncentratory tlenu do tlenoterapii?

Koncentratory tlenu do tlenotarapii w Łodzi są dostępne zarówno w sprzedaży, jak i na wynajem. Ta druga metoda jest o wiele korzystniejsza ze względu na znacznie niższy koszt. Na wynajem dostępne są urządzenia najnowszej generacji, drobiazgowo sprawdzone pod kątem technicznym i funkcjonalnym. W ramach wypożyczenia, firma dostarcza sprzęt bezpośrednio do domu, podłącza go i przeprowadza krótkie szkolenie z poprawnej obsługi.

Wypożyczenie koncentratorów tlenu jest opłacalne, ponieważ koszt jest precyzyjnie wyliczany na podstawie okresu przez jaki czas jest on nam potrzebny. Niebagatelne znaczenie w takim przypadku ma również to, że w razie awarii, firma bezzwłocznie wymieni go na inny, sprawny. Często jednak są to usterki związane z niewłaściwym użytkowaniem sprzętu i zazwyczaj problem można usunąć korzystając ze wsparcia przez telefon.

redakcja serwisu

Dodaj komentarz

Back to top