Ranking najlepszych marek oczyszczaczy powietrza

Zdecydowałeś się na zakup oczyszczacza powietrza do własnego domu? Czy jeszcze zastanawiasz się czy warto? Niezależnie od tego czy już jesteś zdecydowany, czy jeszcze się wahasz, z pewnością prędzej czy później staniesz przed wyborem najlepszego urządzenia. Okazuje się, że nie musi to być wcale takie proste, ponieważ wraz ze wzrostem popularności oczyszczaczy powietrza, na rynku pojawiło się coraz więcej modeli a także producentów. Czy prym nadal wiodą oczyszczacze firmy sharp? Zapraszamy do naszego rankingu oczyszczaczy powietrza. Wybieraj wśród najlepszych.

Oczyszczacze firmy goodair- parę zalet dla niezdecydowanych

Jeszcze nie jesteś pewien czy aby warto zainwestować w skuteczne oczyszczacze firmy goodair? Zapoznaj się z kilkoma najważniejszymi korzyściami, płynącymi z korzystania z tego typu urządzenia, a z pewnością szybciej podejmiesz decyzję.

  • Oczyszczacze powietrza przede wszystkim eliminują zanieczyszczania- w powietrzu znajduje się nie tylko tlen, ale również wiele zanieczyszczeń, które są nam zupełnie niepotrzebne i szkodliwe. Dla przykładu pyły zawieszone pochodzące ze smogu, negatywnie wpływają na układ oddechowy i krwionośny, doprowadzając nawet do zwiększonej zachorowalności na różnego rodzaju choroby. Alergeny, roztocza i grzyby są zmorą dla alergików, dobrej klasy oczyszczacz powietrza pozwala na ich niwelowanie i eliminowanie, dzięki tego typu urządzeniom można swobodnie oddychać we własnym domu.

  • Korzystnie wpływa na zasypianie, jeśli oczyszczacz powietrza można przełączyć w tryb nocny, lub tryb cichy, jak, np. w większości oczyszczaczy firmy sharp, możemy korzystać z niego również w nocy, co oznacza mniejsze kłopoty ze snem i zasypianiem.

  • Pomocnik do walki z alergią- ten kto choruje na alergię, doceni każdy sposób dzięki któremu zmniejszymy jej negatywne skutki. Nie sposób zatem nie polecić alergikom właśnie oczyszczaczy firmy goodair, które skutecznie zwalczają pyły, alergeny, roztocza, czy sierść zwierząt.

Ranking oczyszczaczy powietrza – 5 modeli na piątkę!

Powyższe korzyści przekonały Cię do zakupu najlepszego oczyszczacza powietrza? Zatem staniesz przed wyborem konkretnego modelu, podczas zakupu pamiętać należy o tym aby odpowiednio go dopasować, np. pod kątem konkretnego pomieszczenia, warto także wybrać profesjonalny sklep.

Poniżej znajdziecie 5 modeli, które zasługują na bliższe poznanie:

  1. SHARP FP-J60EU-W- oczyszczacze powietrza sharp, to zdecydowanie najczęściej wybierane urządzenie do domów. Model SHARP FP-J60EU-W, nadaje się do 48m2 powierzchni, filtruje powietrze wieloetapowo przy pomocy najlepszych filtrów, a także jonizatora. Jest cichy, posiada blokadę rodzicielską, dlatego nadaje się do sypialni czy pokoju dziecka. W dobrym sklepie kosztuje ok. 2999 zł

  2. VESTFROST VP-A1Z40WH- stosunkowo nowy produkt na rynku polskim, jednak bardzo skuteczny, posiada bardzo dobre parametry, wieloetapowe filtrowanie powietrza, z lampą UV-C LED, a także możliwość ustawienia trybu cichego. Nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 48 m2, nie posiada funkcji nawilżania. Jego cena jest bardzo atrakcyjna, kupimy go za ok. 1499 zł.

  3. SHARP KC-G40EUW- kolejny w rankingu oczyszczacz powietrza sharp, tym razem nieco tańszy, ale również przeznaczony do mniejszych powierzchni, jego powierzchnia oczyszczania wynosi 28m2. Filtruje powietrze przy pomocy filtra wstępnego, węglowego, HEPA, a także jonizatora, dzięki czemu powietrze jest nie tylko czystsze ale również świeższe. Tani w utrzymaniu dzięki niskiemu poborowi prądu. Zdecydowany bestseller wśród oczyszczaczy firmy goodair. Koszt: 1999 zł

  4. IDEAL AP 40 PRO- czyści powietrze za pomocą filtra 360°, co wyróżnia go na tle konkurencji, o dużej wydajności wynoszącej 440m3/h, nadaje się do powierzchni nieprzekraczającej 55 m2. Pracuje cicho, a także można nim sterować przy pomocy aplikacji mobilnej. Zdecydowanie wyróżnia się wyglądem.

  5. COWAY STORM- nasz ranking zamyka uniwersalny oczyszczacz powietrza, nadający się do większych powierzchni (70m2), co czyni go urządzeniem zarówno do użytku domowego, jak również biura. 4-etapowa filtracja, również w wykorzystaniem filtra HEPA H12. Koszt tego urządzenia to 1799 zł.

Zarówno oczyszczacze firmy Sharp, jak i Vestfrost, IDEAL, czy COWAY, proponują bogate rozwiązania. Przed ostatecznym wyborem, warto zastanowić się nad oczekiwaniami, a także przemyśleć własny budżet.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

redakcja serwisu

Dodaj komentarz

Back to top