Vestfrost – tanie i dobre oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze w obliczu zbliżającego się sezonu smogowego, będą najskuteczniejszą metodą na filtracji powietrza we własnych czterech ścianach. Urządzenia z segmentu sterylizacji powietrza nie należą do najtańszych, ponieważ wykorzystują zaawansowane filtry i technologie. Tanie i dobre z reguły nie idą w parze, choć tak jak od każdej reguło również od tej są wyjątki, a wyjątkiem wśród oczyszczaczy są urządzenia duńskiego producenta Vestfrost.

Vestfrost urządzenia prosto z Danii

Firma Vestfrost ma bogatą tradycję i ciekawą historię, rozpoczęcie ich działalności datuje się już na rok 1963. W Polsce na stałe firma zagościła w 2017 roku, proponując urządzenia elektroniki użytkowej, natomiast w roku 2021 duńska marka wprowadziła również na rynek polski zaawansowane oczyszczacze, przy pomocy których odfiltrowuje się zanieczyszczenia. Na stronie głównej producenta, przeczytamy, działalność swojej firmy opierają w głównej mierze sprostanie najwyższym wymaganiom swoich klientów, oczyszczacze Vestfrost są przykładem, że idea firmowa, to nie tylko iluzja, ale rzeczywistość.

Jakie są oczyszczacze Vestfrost?

We wstępie zdążyłam już nieco pochwalić duńskiego producenta teraz pora na kilka faktów dotyczących urządzeń do sterylizacji powietrza. Zacznijmy od tego jakie w ogóle oczyszczacze Vestfrost znajdziemy w ofercie.

  • Najmniejszy z urządzeń Vestfrost VP-A1M30WH- choć jest najmniejszy to jego wydajność wcale o tym nie świadczy, nadaje się do przestrzeni nieprzekraczających 42 m2. Posiada filtr 3w1 w formie prostokątnej kasety.

  • Średni model od Vestfrost- Posiada charakterystyczny wygląd, jego kształty są idealnie zaokrąglone, co czyni go urządzeniem bezpiecznym również w miejscu gdzie przebywają dzieci. Pokazuje stężenie pyłów zawieszonych i również LZO. Korzysta z okrągłego filtra 3w1.

  • Największy oczyszczacz Vestfrost- VP-A1S70WH sprawdzi się także w przestrzeni biurowej, ze względu na wielkość został wyposażony w koła transportowe , również pokazuje stężenie pyłów zawieszonych i również LZO. Korzysta z okrągłego filtra 3w1.

Wszystkie trzy oczyszczacze Vestfrost filtrują powietrze wieloetapowo, wykorzystując:

  • filtr wstępny

  • filtr węglowy

  • filtr HEPA

  • lampę UV- C LED

  • jonizator

Dzięki temu oczyszczacze Vestfrost eliminują zanieczyszczenia niemal w 100%, dodatkowo są wygodne w obsłudze, dzięki aplikacji mobilnej, a także pracują na tyle cicho, że nie będą budzić odpoczywających domowników. W zależności od modelu możemy wykorzystać te urządzenia do sterylizacji zarówno w użytku domowego, ale również w biurach, czy przychodniach lekarskich.

Tani nie znaczy gorszy

Oczyszczacze Vestfrost mają jeszcze jedna ważną zaletę, a mianowicie atrakcyjną cenę, biorąc pod w uwagę bardzo dobre parametry, cena wszystkich trzech urządzeń jest bardzo atrakcyjna. Najtańszy model kosztuje jedynie 1099 zł, natomiast najdroższy i największy model kosztuje 2199 zł. Urządzenia od Vestfrost dostępne są w profesjonalnych sklepach ze sprzętem do sterylizacji powietrza.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

redakcja serwisu

Dodaj komentarz

Back to top