Wybór ekonomicznego fotelika samochodowego

Oczekujący dziecka rodzice, starają się być dobrze przygotowani na ten jeden z ważniejszych momentów w ich życiu. Poświęcają czas siły oraz środki do zrealizowania niezbędnych zakupów dla dziecka, jak też przygotowaniem odpowiedniego kącika lub pokoiku dziecięcego. Pierwszymi najważniejszymi produktami kupowanymi przez rodziców są: wózek, łóżeczko stacjonarne lub turystyczne, wanienka, przewijak, mebelki, ubranka, środki do pielęgnacji dziecka oraz niezbędny fotelik samochodowy. Fotelik samochodowy, to jedna z głównych potrzeb malucha, to właściwie pierwszy z ważniejszych transporterów z jakich korzysta w pierwszych chwilach swojego życia i mimo, że korzysta z różnych modeli, w foteliku spędza wiele pierwszych lat swojego życia.

Dobry fotelik samochodowy, to taki z którego dziecko i jego rodzeństwo, może korzystać przez wiele lat. Takim fotelikiem jest właśnie fotelik niemieckiego producenta Cybex Solution Z i-Fix, przeznaczony dla dzieci z II i III kategorii ECE R44/04. Montaż fotelika (z uwagi na kategorię wiekową od 3-12 roku życia) następuje przodem do kierunku jazdy. Dziecko zapinane jest w foteliku za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa, wyposażony jest w wielostopniową regulację wysokości ale także szerokości oparcia i zagłówka.

Cybex Solution Z i-Fix to fotelik, który jest bardzo ekonomiczny, można z niego korzystać przez długi czas, rośnie wraz z dzieckiem, jest odpowiedni dla 3 latka jak i dla 12 latka. Jest to fotelik wygodny, komfortowy, wyposażony w nowoczesny system wentylacji. Nawet w przypadku letniej pory i wysokich temperatur, dziecko wciąż będzie mogło odczuwać wygodę i komfort. Oparcie ale także siedzisko fotelika, wyposażone jest w zintegrowany system wentylacji w postaci wydrążonych kanalików, dzięki czemu dziecko się nie poci i nie przegrzewa.

Cybex Solution Z i-Fix jest łatwy i wygodny w montażu, posiada on złącza ISOFIX, które ułatwią zapięcie fotelika w zaczepy znajdujące się z samochodzie. Dzięki tej funkcji fotelik jest stabilniejszy i nie przesuwa się na boki w stronę drzwi samochodu lub w drugą stronę. Fotelik wyposażony jest w ochronę boczną L.S.P Plus, która zapewnia optymalne bezpieczeństwo podczas jazdy, system ten pochłania negatywną energię (nawet o 25%), która wywołana jest skutkami wypadku drogowego, który odbywa się od strony bocznej pasażera. Fotelik Cybex Solution Z i-Fix posiada wygodne podłokietniki, na których dziecko może wygodnie oprzeć przedramiona. Tapicerka fotelika wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, nadaje się do prania w pralce 30 stopni.

redakcja

Dodaj komentarz

Back to top